More

    TAG

    Илон Маск тврди дека апсењето на Трамп ќе биде почеток на неговиот реизбор

    Илон Маск тврди дека апсењето на Трамп ќе биде почеток на неговиот реизбор

    Сопственикот на Твитер, Илон Маск, изјави дека доколку поранешниот американски претседател Доналд Трамп навистина биде уапсен во наредните денови, тоа ќе доведе до негов...

    Latest news