More

    TAG

    ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ШУТО ОРИЗАРИ

    НАПАДНАТ КУРТО ДУДУШ, ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ШУТО ОРИЗАРИ

    Полицијата постапувајќи по претходна пријава вчера извршила службен разговор со З.И.(47) од Скопје. Како што информира денеска МВР, според пријавата, околу 15.30 часот во просториите...

    Latest news