More

    TAG

    Глутница кучиња влева страв во Радишани

    Глутница кучиња влева страв во Радишани

    Најмалку три жени и едно девејче биле гризнати од кучиња скитници во скопската населба Радишани, се пожалија жители од населбата во редакцијата на Плусинфо. Тие...

    Latest news