More

    TAG

    Ексклузивно: Синоќа експресно суспендиран полицаецот кој го нападна ракометарот Филип Талески

    Ексклузивно: Синоќа експресно суспендиран полицаецот кој го нападна ракометарот Филип Талески

    Суспендидран униформираниот полициски службеник Христијан Р. кој синоќа на ракометниот натпревар помеѓу Вардар 1961 и Еурофарм Пелистер изврши напад, го нападна ракометарот Филип Талески. По...

    Latest news