More

    TAG

    Џоел Ембид постигна неверојатни 70 поени во победата на Филаделфија

    Џоел Ембид постигна неверојатни 70 поени во победата на Филаделфија

    Поминаа точно 18 години откако покојниот Коби Брајант постигна 81 поен против Торонто во легендарната вечер, а ноќта помеѓу понеделникот и вторникот НБА ѕвездите...

    Latest news