More

    TAG

    Дете од Скопје шверцувало мигранти

    Дете од Скопје шверцувало мигранти

    Синоќа во 20 часот на автопатот А1, Неготино – Градско, во близина на клучка Неготино, полициски службеници од Мобилната единица за компезаторни мерки во...

    Latest news