More

    TAG

    Денот ќе биде сончев и студен

    Денот ќе биде сончев и студен

    Утрово и денеска ќе биде многу студено, до -18 степени, а по одделни котлини ќе има и магла. Преку денот ќе биде сончево со мала...

    Latest news