More

  TAG

  Денеска времето ќе биде променливо облачно со сончеви периоди

  Денеска времето ќе биде променливо облачно со сончеви периоди, попладне ќе има услови за локални слаби врнежи од дожд

  Денеска времето ќе биде променливо облачно со сончеви периоди. Попладне ќе има услови за локални слаби врнежи од дожд. Ќе дува слаб до умерен,...

  Денеска времето ќе биде променливо облачно со сончеви периоди

  Денеска времето ќе биде променливо облачно со сончеви периоди. Ќе дува умерен, а долж Повардарието и во источните делови засилен ветер од северен правец...

  Latest news