More

    TAG

    Чак Норис ја откри тајната на својата виталност на 84 години

    Чак Норис ја откри тајната на својата виталност на 84 години

    Холивудската акциона ѕвезда Чак Норис со децении ги воодушевува фановите со својата сила и акробации на малите екрани. Иако остаре, ни малку не ја...

    Latest news