More

    TAG

    Бајден во изненадувачко интервју даде шокантна исповед

    Бајден во изненадувачко интервју даде шокантна исповед

    Американскиот претседател Џо Бајден му кажа на радио водителот Хауард Стерн за мрачните времиња кога неговата прва сопруга и ќерка загинаа во сообраќајна несреќа,...

    Latest news