More

    TAG

    Апасиев ќе предложи нов закон до Собранието

    Апасиев ќе предложи нов закон до Собранието

    Лидерот на Левица Димитар Апасиев најавува дека неговата партија ќе предлпожи законско решение со кое, како што вели, апанажа ќе им следува и на...

    Latest news