More

    TAG

    Ана Винтур најде нова љубов за Бредли Купер

    Ана Винтур најде нова љубов за Бредли Купер

    Холивудскиот актер Бредли Купер повторно е среќно заљубен. Неговото срце го освои Хума Абедин, десната рака на Хилари Клинтон. Како што првпат објави Page Six,...

    Latest news