More

    TAG

    4 степени во Црна Гора

    Земјотрес со јачина од 4,4 степени во Црна Гора

    Земјотрес со јачина од 4,4 степени според Рихтеровата скала е регистриран вечерва на 30 километри северозападно од Никшиќ, и 26 километри североисточно од Билеќа...

    Latest news