More

    TAG

    4-годишно девојче избодено во продавница пред очите на мајката

    4-годишно девојче избодено во продавница пред очите на мајката

    Девојче на 4-годишна возраст е тешко повредено откако вчера било избодено со нож во продавница во Брегенц, Австрија. Според локалните медиуми, детето без очигледна...

    Latest news