More

    TAG

    303 сообраќајни прекршоци во Скопје

    303 сообраќајни прекршоци во Скопје, 156 санкционирани  пешаци

    Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (08.02.2022) продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот. На територија на град Скопје изречени...

    Latest news