More

    TAG

    25 починати

    25 починати, 1.269 новозаболени и 162 реинфекции

    Во последните 24 часа како последица на коронавирусот починати се 25 лица, кај 1.269 лица е детектиран ковид-19, додека 848 пациенти се водат како...

    Latest news