More

    TAG

    19 без возачка дозвола

    154 санкционирани возачи во Скопје, 19 без возачка дозвола

    Секторот за внатрешни работи Скопје во текот на вчерашниот ден (10.06.2024) продолжи со контролите во областа на сообраќајот. На територија на град Скопје изречени се...

    Latest news