More

  ТА Турист Битола – Вила Vasilis е одлична локација да го поминете вашиот семеен одмор, вилата е на само 100 метри од песочната плажа

  spot_img
  🇬🇷 На околу 60 километри од Солун, се наоѓа едно мирно место, познато како Неа Плагија. Нема сомнение дека ова е уште една семејна дестинација. 🇬🇷
  🇬🇷 Долгата песочна плажа и чистото море се доволна причина за да дојдете тука и да се одморите. ⛱☀️ Освен тоа, чистото море нема да ви дозволи да излезете од него. Тука ќе се додаде и пешачката патека, каде слободно може да џогирате. Малото пристаниште е исто така примамлива локација. 🇬🇷
  📍 Вила Vasilis е одлична локација да го поминете вашиот семеен одмор, вилата е на само 100 метри од песочната плажа. 🇬🇷
  ➡️ Линк до целосната понуда: https://turist.com.mk/accommodation/vasilis-turist/
  Во цената е вклучено:
  ✅7 ноќевања
  ✅Користење безжичен интернет
  ✅Клима уред
  Контактирајте нè и резервирајте на: ☎️+389 47 202 777 и 📱+389 70 202 777
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img