More

  ТА Турист Битола: MURITE CLUB HOTEL 4*, ПОЛУПАНСИОН | Разлог, Бугарија

  spot_img
  MURITE CLUB HOTEL 4*, ПОЛУПАНСИОН | Разлог, Бугарија
  📍 Цена за едно ноќевање: 36€ (бесплатно за деца до 5.99 год.)
  📍 Број на ноќевања: минимум 3
  Вклучено во цена ⬇️
  ✅ Полупансион (појадок и вечера)
  ✅ Транспорт до жичарница (по распоред)
  ✅ Користење на внатрешен базен, џакузи и сауна
  ✅ Фитнес центар
  ✅ Детско катче
  ✅ Паркинг
  ✅ Интернет
  🌐 Линк до понудата: https://turist.com.mk/accommodation/murite/
  Резервации и повеќе инфо: ☎️+389 47 202 777 и 📱+389 70 202 777
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img