More

  Српската поп ѕвезда Јелена Карлеуша деновиве се појави на ревијата на брендот „Vetements“ во Париз заедно со девојката на фудбалерот Кристијано Роналдо

  spot_img

  Српската поп ѕвезда Јелена Карлеуша деновиве се појави на ревијата на брендот „Vetements“ во Париз заедно со девојката на фудбалерот Кристијано Роналдо. Тие заедно ја носеа модната ревија на модната недела во париз,. а Карлеуша се најде на страниците на престижниот „Вог“.

  Откако, како што може да се види на социјалните мрежи, двете развија пријателски однос, Георгина Родригез ја заследи српската пејачка на Инстаграм.

  Денеска се појави снимка од разговорот меѓу двете, која изненади многумина. Станува збор за тајна која Георгина ја сподели со Карлеуша.

  На прашањето, уште колку ќе игра Роналдо, неговата партнерка и одговори на Карлеуша: „Не знам, уште една година, можеби уште две“!

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img