More

  Сопругата на Милош Биковиќ објави фотографија од нивниот син, покажа како се справува со горештините

  spot_img

  Сопругата на српскиот актер Милош Биковиќ, Ивана Малиќ, се породи на 9 јануари годинава и на свет донесе момче на кое гордите родители му го дадоа името Василије.

  Имено, таа го фотографирала малиот Василије додека се возел во автомобилот. Тој седел на детско седиште, а на споменатата фотографијаму се гледале само неговите нозе, што ги разнежило многубројните следбеници на Ивана.

  Да потсетиме, Биковиќ неодамна одговори на прашањето како се справува со улогата на татко.

  – Па, во таа улога човек се остварува додека е жив. Јас се надевам дека во таа улога ќе се остварувам до крајот на животот. Таа улога се развива. Ќе видиме кога таа комуникација ќе стане малку поинтензивна. Засега се сведува на плачење, и мое, и негово – рекол Биковиќ за „Блиц“.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img