More

  Се знае кој е новиот Џејмс Бонд, останува само тој да го потпише договорот

  spot_img

  Слободно можеме да кажеме дека со години се шпекулира кој ќе го замени Даниел Криаго во улогата на најпознатиот таен агент во светот. Сега сите карти се на маса.

  SkyNews објави дека актерот Арон Тејлор-Џонсон е најверојатно новиот Бонд и дека останува само тој официјално да ја прифати улогата.

  „Бонд е работа на Арон ако сака да ја преземе“, изјави извор за британски The Sun.

  33-годишниот актер претходно изјави дека гласините дека тој е новиот Бонд се „шармантни и прекрасни“.

  Што се однесува до продукцијата, според странските медиуми, Тејлор-Џонсон ќе го потпише договорот во следните неколку дена и потоа може да започнат подготовките за големата најава.

  Се вели дека Тејлор-Џонсон е неверојатно талентиран актер. Го нарекоа „совршена личност за улогата на Бонд“ и дека успешно ќе продолжи таму каде што застана Даниел Кријаг.

  Минатата недела, Тејлор-Џонсон ги коментираше гласините за списанието Numero за улогата на Џејмс Бонд, велејќи: „Сметам дека е шармантно и прекрасно што луѓето ме гледаат во таа улога. Го сфаќам тоа како голем комплимент“.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img