More

  Радовишанец почина од предозирање

  spot_img

  Од преголема количина кокаин починало 20-годишното момче од Радовиш, кај кое полицијата пред два дена пронашла марихуана по извршен претрес во неговиот дом, објави Фокус.
  Според информациите на порталот, момчето го проголтало кокаинот за да го скрие од полицијата, а обдукцијата на телото треба да покаже за колкава количина станува збор.

  Додека траело апсењето на момчето, му се слошило и било однесено во штипската болница, но веќе било доцна. Неговите витални функции престанале, а не помогнале ниту обидите за реанимација.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img