More

  Последното селфи на блогерка од несреќниот авион – go to Nepal!

  spot_img

  Оди во Непал! Или на англиски – go to Nepal!

  Ова е пoраката на селфито на туристичка блогерка Елена Бандуро (33) од Москва. Таа своите светски авантури ги споделуваше на Интернет.

  Бандуро возбудено известуваше и за нејзиното последно патување во Непал.

  Оваа е нејзиното последно селфи во животот, снимено токму во авионот кој денеска се урна и во кој загинаа сите 72 патници и членови на екипажот.

  Покрај неа, во авионот имало уште тројца руски државјани.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img