More

  Поранешната хрватска претседателка изгледа како девојче, згодна и слаба

  spot_img

  Поранешната хрватска претседателка Колинда Грабар Китаровиќ (55) сподели фотографија од Мароко и ги воодушеви своите следбеници.

  По долго време на својот Инстаграм се појави Колинда и објави нови фотографии.

  Имено, поранешната претседателка на Хрватска престојуваше во Мароко.

  „Пријатен и плоден почеток на новата година во прекрасното Мароко, „Кралството на зајдисонцето“, како што гласи неговото име на арапски. Три недели напорна работа, но и релаксирачки моменти во Маракеш и суровата убавина на Атласот. Благодарам на мојот драг пријател Калил за неговото гостопримство“, напиша таа.

   

  Колинда на една од фотографиите е облечена во свилен комбинезон од брендот „Валентино“ вреден 7.500 евра. Има и ремче од истата марка во розова боја, што чини речиси 500 евра.

  Коментарите на воодушевените следбеници се нижат:

  „Прекрасна си, „Принцезо“, „Те сакам, Колинда“.

   

   

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img