More

  Попладнево во пукање во скопско Стајковци убиени се две лица

  spot_img

  Попладнево во пукање во скопско Стајковци убиени се две лица, објави Фокус.

  Според неофицијални информации повозрасен маж ги убил братот и снаата, по што самиот се избодел.

  Тој е хоспитализиран во болницата „Свети Наум Охридски“ во Скопје.

  Се очекува МВР да даде официјални информации за настанот.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img