More

  Пејачката се опуштила во хотелот со кренати разголени нозе

  spot_img

  Пејачката Лепа Брена се огласи преку социјалните мрежи, каде е многу активна и редовно објавува фотографии.

  Пејачката покажа приватна фотографија која секако ќе изненади многумина.

  Брена се сликала во фоајето на хотел во Турција, а нејзините долги нозе биле во преден план.

  Таа се соблекла, а потоа позирала со кренати нозе, со насмевка на лицето.

  Пејачката лежела на гарнитура, со кренати нозе, а сите ја забележале широката насмевка на нејзиното лице и згодните нозе.

  Во продолжение на споменатата фотографија ја додала песната „Само опуштено“ и јасно ставила до знаење дека максимално ужива.

  Инаку, на 11 јуни Брена објави фотографија со својата сестра Фара Стојановиќ која и прави друштво во Истанбул.

  Меѓутоа, пејачката по само неколку минути ја избриша фотографијата.

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img