More

  Папараци: Кејти Холмс ги победува летните горештини во исклучително опуштена модна коса

  spot_img

  Холивудската актерка Кејти Холмс неодамна во Њујорк покажа какви модни комбинации избира во тие топли летни денови.

  Кејти Холмс е позната по својот опуштен моден стил, што важи и сега, кога летото е на врвот со високи температури.

  Неодамна папараците ја уловија на њујоршките улици, а се чинеше дека ѕвездата тоа лето одлучила да ја спушти косата, што ќе биде максимално удобно, а се останато ќе дојде наесен.

  За пазарење низ градот избрала класична кошула и шорцеви кои некои ги спомнале како машки пижами, поради што некои шпекулирале дека можеби пред да излезе на улица отишла во гардеробата на својот избраник и избрала некои од нај удобни костуми.

  Папараците ја следеа цело време додека се шета низ местото и се чини дека тоа не и пречеше премногу, бидејќи веќе беше прилично навикната да привлекува внимание каде и да се појави.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img