More

  Организаторите го објавија неговото име како носител на турнирот

  spot_img

  Веќе подолго време се шпекулира дали Новак Ѓоковиќ ќе настапи на Вимблдон или не, но судејќи според организаторите на турнирот ќе настапи.

  Тие на социјалните мрежи ги објавија носителите на турнирот и го ставија српскиот тенисер на второто место, што подразбира дека го очекуваат меѓу учесниците.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img