More

  Нетфликс го објави трејлерот за својата нова романтична комедија „Family Affair“

  spot_img

  Нетфликс сега го објави трејлерот за својата нова романтична комедија „Family Affair“, во која главните улоги ги толкуваат Никол Кидман, Зак Ефрон, Џои Кинг, Лиза Коши и Кети Бејтс. Во филмот, Кидман има жестока врска со ликот кој го игра прилично помладиот Ефрон.

  Врз основа на трејлерот може да се види дека парот ќе се појави заедно барем во една секс сцена.

  Во една провокативна секс сцена откриена во трејлерот, Кидман се гледа како го прицврстува Ефрон за ѕид, пред да му ја скине кошулата и да го фрли на креветот.

  – Те чекав вечно – вели Ефрон без здив додека се соблекуваат и страсно се бакнуваат.

  Ефрон зборуваше за магазинот „Пипл“ за улогата, велејќи:

  – Сè уште бев малку исплашен, но повторното обединување со Никол е секогаш прекрасно, а како актерка, таа е подеднакво љубезна, грижлива и прекрасна што е наоколу.

  Опишувајќи ја нивната впечатлива хемија на екранот, Ефрон рече дека е „беспрекорна, природна и забавна“.

  Ова е трет филм со Никол Кидман и Зак Ефрон во главните улоги. Првиот беше контроверзниот филм „The Paperboi“ во 2012 година, а потоа „The Butler“ кој ќе излезе следната година.

  Филмот „The Paperboi“ го одбележа контроверзната сцена во која Кидман мораше да уринира врз Ефрон откако неговиот лик го искасала медуза, пишува Daily Mail.

  Филмот пристигнува на Нетфликс на 28 јуни.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img