More

  Натали Портман облече мал црн фустан кој станува вистински мини тренд

  spot_img

  Холивудската актерка Натали Портман е вистинска модна ентузијастка која точно знае како да го привлече вниманието на сите присутни на црвените килими и вечерните настани.

  Натали Портман во слободното време се колне во удобност, па повеќе сака да шета по улиците на Лос Анџелес во удобни фармерки и маичка, а може да се види и во обична тренерка.

  Но, сликата е сосема поинаква кога познатата актерка оди на премиери, филмски награди или гостувања во ток-шоуа. Тогаш тој ги претвора улицата и црвените теписи во својата модна писта и блеска во сета своја убавина.

  Така беше и неодамна кога гостуваше во телевизиското шоу Џими Кимел Лајв, каде што блескаше право, а за оваа прилика избра ултра краток црн фустан кој наиде на високо пофалби и од модните критичари.

  Натали не крие дека сака бои – сака да се облекува во живи бои, кои привлекуваат големо внимание во моментот кога се појавува во јавноста, но овој пат се одлучи за докажана црна боја, бидејќи сакаше некоја класична елеганција.

  Сечењето на нејзиниот фустан ги инспирира и инспирира модните ентузијасти, кои веќе го претвораат во нов мини тренд по нејзиниот пример.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img