More

  Момчето на познатата американска актерка Хали Бери на социјалните мрежи објави фотографија од убавата актерка на која е целосно гола

  spot_img

  Момчето на познатата американска актерка Хали Бери на социјалните мрежи објави фотографија од убавата актерка на која е целосно гола.

  „Среќен Ден на мајката од… сѐ срце… Срање, не требаше да го објавам ова! Но… Мора да признаете дека овој задник треба да биде токму таму“, напиша музичарот Ван Хант, со кого Хали е во врска четири години.

  Бројни следбеници го пофалија изгледот на 57-годишната актерка.

  „Најубавата актерка на сите времиња“, „Какво совршенство од секој агол“, „Изгледаш неверојатно“, „Начинот на кој маж те фотографира покажува како те гледа. Ти завидувам“, „Хали е најубава жива личност на земјата“, се само неколку од комплиментите под објавата.

  – Се чувствувам и изгледам помладо од кога било бидејќи работам зашто сакам да бидам тука за моите деца. Сакам да бидам тука за моите внуци, а не само да ги гледам како се раѓаат. Сакам да ги видам како растат – рече таа тогаш.

  Хали Бери има две деца, 14-годишната ќерка Нала, со поранешното момче Габриел Обри, и 8-годишниот син Мејс со поранешниот сопруг Оливје Мартинес.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img