More

  Млад скопјанец е тешко повреден, а видете го неговото БМВ

  spot_img

  Дваесетгодишен скопјанец е тешко повреден во страотна сообраќајна несреќа која се случила синоќа  на булеварот Србија.

  Полицијата информира дека вчера околу 21.30 часот во СВР Скопје е пријавено дека на булеварот Србија, Х.Б.(20) од Скопје, управувајќи патничко возило  БМВ со скопски регистарски ознаки, изгубил контрола над возилото и удрил во столб од улично осветлување. Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил возачот кои се констатирани во Комплексот клиники „Мајка Тереза“.

  Увид извршила екипа од СВР Скопје.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img