More

  Мина го разнежи водителот со емотивна објава со бебето!

  spot_img

  Српската водителка Мина Наумовиќ Амиџиќ, сопругата на водителот Огњен Амиџиќ, ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм објавувајќи специјална честитка по повод роденденот на нејзиниот сопруг. Имено, Мина сподели фотографија од нивниот син Перун со емотивна порака упатена до Огњен.

  И покрај неодамнешната загуба на нејзиниот татко, Мина најде сила да испрати топли зборови на љубов и поддршка до своето семејство. Гестот не остана незабележан од нивните обожаватели кои ја преплавија со емотивни коментари за поддршка.

  „Прекрасен ден, роденден на најдобриот татко и сопруг на светот. Ние сме твоите најверни фанови“, пишувало во описот, а Мина додала и црвено срце.

  Мина Наумовиќ редовно споделува детали од семејниот живот на Инстаграм, а особено сака да ги истакнува моментите поминати со семејството во нивниот луксузен стан во Белград. Оваа популарна водителка не ја крие среќата и задоволството од животот што го дели со сопругот и синот, а со своите следбеници редовно споделува фотографии од нивното секојдневие.

  Со овој гест Мина ја покажа својата длабока љубов кон сопругот и синот, нагласувајќи ја важноста на семејната поддршка и заедништво во тешките моменти.

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img