More

  Марија Шерифовиќ објави видео на кое танцува со синот

  spot_img

  Српската пејачка Марија Шерифовиќ конечно одлучи својот син Марио малку да го покаже во јавноста.

  Музичката ѕвезда на социјалната мрежа Инстаграм објавила емотивно видео, како танцува со својот син.

  Таа собата ја замрачила, сѐ било во сини тонови, околу неа имало балони, а синот Марија го ставила во „кенгур“ и така го нишкала во прегратка.

   

  „Мојот прв танц“, напишала Шерифовиќ, додека го нишкала својот новороден син и му ја пеела една од најубавите балади „I Want To Know What Love Is“.

  Во описот го додала и прекарот со којшто го вика својот син, со хаштагот Супер Марио Шерифовиќ.

   

  Марија речиси секој ден објавува на Инстаграм како Марио напредува и како се снаоѓа во улогата на мајка.

  Марија го доби синот Марио кон крајот на минатата година, со помош на сурогат мајка.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img