More

  ЛЕТО 2024 – Сарти -5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024

  spot_img
  ЛЕТО 2024 – Сарти ‼ -5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024
  Станува збор за мало место кое се наоѓа на источниот брег на Ситонија со поглед кон Атос и Света Гора. Некогаш било рибарско место, а денес во потполност е насочено кон туризмот.
  – Вила Blue Sarti – цена од 109 евра
  – Вила Евангелија – цена од 129 евра
  – Вила Emanuela – цена од 149 евра
  📅 Цените се за 7 ноќевања
  🌐 Линк до понудите: https://turist.com.mk/sarti-2/
  🏘 Emanuela – Цени од 149 евра за НАЕМ на трикреветно студио. Вила Емануела се наоѓа во новиот дел на Сарти, оддалечена околу 200 м од плажа. Има опремени студија за две до три лица и четворокреветни апартмани, кујнски дел, купатило, трем тераса, телевизор, клима уред – бесплатно (јули и август), користење на безжичен интернет, паркинг, скара, базен со лежалки и чадори.
  🏘 Blue Sarti – Цени од 109 евра за НАЕМ на двокреветно студио. Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7 км. Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студиа/апартмани имаат директен или страничен поглед на море или поглед на градина; 1/2 еко студиа кои немаат поглед, а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса, телевизор и безжичен интернет.
  🏘 Evangelia – Цени од 129 евра за НАЕМ на трикреветно студио со поглед кон градина. Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50 м од плажа. Вилата има трикреветни студиа, три со страничен поглед на море и едно студио со поглед кон улицата. Сите студиа се трикреветни со еден брачен кревет и еден единечен. Секое студио е оремено со телевизор, интернет, опремена мини кујна, тоалет, тераса.
  Резервации и повеќе инфо: ☎️+389 47 202 777 и 📱+389 70 202 777
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img