More

  Кристина Агилера: Да се ​​биде нормален е досадно

  spot_img

  Некаде во светот, часовникот е погоден за чаша вино и Кристина Агилера ја користи секоја прилика да се забавува.

  Кристина Агилера зборуваше за People за нејзината нова улога, бидејќи стана главен директор за култура во Fun Wine. Тој вели дека самоизразувањето е важно за да се потврди вредноста на брендот и дека на некој начин го внесувате брендот во вашиот живот. „Целата кариера ја направив од претставувањето на самоизразувањето како навистина важно. Особено откако имав 21 година, ова ми беше многу важно. Сепак, треба да платите придонеси и да ја играте играта за да потпишете со издавачка куќа во раните тинејџерски години. После тоа, мислев дека е навистина важно да ги раскажам моите приказни и да го користам мојот глас за да можам гласно да зборувам за моите проблеми и да се поврзам со другите“.Пејачката во никој случај не е личност која би ги почитувала правилата, бидејќи вели дека отсекогаш се спротивставувала на работите за кои мислела дека се обидуваат да и наметнат некакви правила. Таа секогаш сака да ја пренесе пораката дека треба да се слушате себеси и да дозволите да се изразите на нејзините фанови, а во исто време се труди и нејзиното дете да живее со истиот менталитет. Секое дете е различно, па навистина мислам дека е важно да му ги дадеме сите ресурси и поддршка што им се потребни за да се чувствуваат добро и удобно во својата кожа и да истражат кои се и што се“.За соработката со брендот додаде дека го сака виното, повеќе сака вкусови на јагоди и праски. „Летото се приближува и се што е поврзано со овој производ навистина ме привлече. Јас сум голем љубител на креативноста и пакувањето. И шишињата со духови се толку досадни. Тоа навистина ми падна во очи. Зошто да бидете нормални ако можете да бидете уникатни и експресивни?

  Следете го списанието N1 и на Фејсбук.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img