More

  Кора Шумахер, поранешната сопруга на познатиот Формула 1 возач Ралф Шумахер, откри дека нема никаков контакт со синот Дејвид

  spot_img

  Кора Шумахер (46), поранешната сопруга на познатиот Формула 1 возач Ралф Шумахер, откри дека нема никаков контакт со синот Дејвид.

  Пред неколку месеци, Кора привлече големо внимание во јавноста, откако отвори профил на популарниот сајт за возрасни „OnlyFans“. Почнала да ги продава своите интимни фотографии и за кратко време заработила огромна сума на пари.

  Сепак, нејзиниот шокантен потег очигледно не му се допадна на нејзиниот 22-годишен син Давид Шумахер, кој повеќе не сака да слушне со својата мајка.

  Дејвид прекинал секаков контакт со својата мајка.

  – Дејвид и јас не разговараме во моментов. Тој повторно ме блокираше насекаде. Ова е многу болно за мене. Тоа е мое дете и мислам дека секоја жена која е во таква ситуација може да ме разбере. Помина повеќе од една година откако последен пат го видов и разговарав со него. Минатата година ми беше дозволено да дојдам на неговата трка. Сè уште многу ме боли што моето момче толку се оддалечи од мене по разводот. Не знам зошто – рече таа во интервју за Билд.

  фото: Инстаграм

  Таа призна дека многу пати и дека и недостига синот.

  – Би сакал да му кажам колку сум горд на него и дека го сакам со целото мое срце. Тој е мој син, мое единствено дете. Секогаш ќе бидам тука за него. Не е важно кога, тој секогаш може да ми се јави – додала Кора.

  По разводот со братот на Михаел Шумахер, нејзиниот однос со синот е многу тежок. Со текот на времето, Дејвид се оддалечи од својата мајка, а нејзината одлука да отвори сметка на „OnlyFans“ само ја влоши ситуацијата.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img