More

  Мелина се разведе од пејачот, а Џина и Кан уживаат во луксузот

  spot_img

  Мелина Џиновиќ, модна дизајнерка, неодамна брзо се разведе од познатиот пејач Харис Џиновиќ, со кого беше во љубов повеќе од две децении. Во текот на заедницата, добија и две деца, синот Кан и ќерката Џина.

  Во вилата децата останаа да живеат со нивниот татко Харис.

  Џина деновиве го снимила Кан како си игра со нивното милениче и исто така снимила делови од семејниот дом, кој изгледа импресивно.

  – Сега ќе те убијам, сега ќе ме запомнеш мене! – рекла расположената Џина поради глетката на кученцето на софата, со емотикони кои се смеат.

  Инаку, Мелина своевремено истакнала дека нејзините наследници се навикнати таа да не е секогаш покрај нив.

  – Бидејќи ниту претходно не сум ги поминувала деновите во куќата, ниту овој нов, убав простор нема да ме наведе на тоа. Јас едноставно не сум таков тип. Навикната сум на патувања, дружења, излегувања. Од почетокот на бракот не живеам вообичаено, прво поради работата на Харис, подоцна и поради мојата. Децата се воспитани малку чергарски, се навикнаа да не бидеме секогаш тука, но никогаш ништо не им недостасуваше. Јас сум одличен организатор, а околу нив секогаш имаше многу луѓе кои ги сакаат и се грижат за нив: сестра ми, брат ми, мајка ми, татко ми. Таа мешавина на влијанија беше одлична за нивната емотивна самостојност. Никогаш не беа врзани за мене на тој начин за да плачат ако не сум покрај нив – изјавила Мелина во таа прилика.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img