More

  Ким Кардашијан шокираше со новата долна облека која ја продава

  spot_img

  Ким Кардашијан ја претстави новата колекција долна облека на својот бренд Skims, а како специјално изненадување за дамите по повод Денот на вљубените, на 14 февруари, излегува специјален комплет долна облека.

  Верувале или не, Ким градникот и танга гаќичките ги направи од бонбони кои се јадат, па сигурно нема да издржат долго, ако воопшто стигнат до Денот на вљубените.

  Во комплетот долна облека за јадење има и брендирани бонбони (Skims) кои висат на „жиците“. Овој комплет може да се најде на страницата Skims и да се нарача, било како комплет или посебно. Достапен е во една големина, а цената на градникот е околу 2.000 денари, додека цената на гаќичките „Candy Panty“ е 1.500 денари.

   

   

  Недолго откако Ким го претстави симпатичниот комплет, страницата за продажба падна поради големата побарувачка, што ја натера да го објави на социјалната мрежа X.

  Проблемот набрзо е решен, а на сајтот Skims пишува дека овој сладок комплет е повторно достапен за сите заинтересирани.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img