More

  Ким Кардашијан кова жешко железо: Ја објави новата колекција SKIMS

  - Advertisement -

  Ким Кардашијан прикажа прекрасна фигура во секси долна облека од нејзината нова жешка колекција SKIMS наречена Романса.

  Познато е дека Ким обожава да ги ангажира нејзините познати пријатели да се појавуваат во нејзините рекламни кампањи, но овој пат таа ги презеде уздите. Тешко е да се следат различните активности на 41-годишната бизнисменка – од нејзините реални ТВ серии до колекциите на мода, шминка, мириси и козметика, изгледа како таа да има нов производ на пат речиси секоја недела. Особено за нејзиниот бренд SKIMS, инфлуенсерката е позната по тоа што стекнува нови пријатели (неодамна Тејано Тејлор, Иман Шумперт, Тајро Бенкс, Хајди Клум и Росалио, да наведеме неколку) за да позира за нејзиниот бренд, но таа е во нејзиниот најнов (и можеби најсекси) издание, таа го изведе сама.

  Минатата недела, Ким на социјалните мрежи објави брзо видео од кампањата за нејзината колекција Romance, која е направена од прекрасен проѕирен материјал од шифон и има многу сензуални силуети. Додека камерата ја фати мајката на четири деца како позира во долна облека – од мал црн градник до пепелкасто сив тесен фустан – нејзиниот натпис откри дека колекцијата ќе биде достапна веќе оваа недела.

  Кога не ги промовира сопствените производи, Ким најмногу може да се забележи во облеката на француската модна куќа Баленсијага. Нејзината најстара ќерка Норт на почетокот на оваа недела фотографираше ријалити ѕвезда која изгледа како кукла Барби во целосно розов фустан од брендот, но само неколку дена подоцна таа преплаши некои од нејзините 317 милиони следбеници во целосно црн костим, за кој рече дека се чувствува како нинџа во него.

  Инаку, Ким моментално ги полни таблоидите главно со жешката врска со американскиот комичар Пит Дејвидсон. Поранешната сопруга на раперот Канје Вест започна да излегува со 28-годишен комичар откако гостуваше во култната емисија Saturday Night Live во октомври. За време на осмата епизода од серијата Кардашијан, ѕвездата призна дека не барала врска кога прво се заљубила во Пит, а потоа навести дека со него го имала најдобриот секс во животот. Актерот во Кралот на Стејтен Ајленд е нејзина прва врска откако раскина со Вест во февруари 2021 година по речиси седум години брак.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img