More

  Канје раскина со актерката, па се обидува да ја врати Ким

  spot_img

  Контроверзниот рапер Канје Вест, како што пишуваат американските медиуми, ја раскинал врската со актерката Џулија Фокс, а потоа на „Денот на вљубените“ испратил камион полн со рози на адресата на неговата поранешна сопруга Ким Кардашијан.

  – Мојата визија е кристално чиста – пишувало на автомобилот, а истото Канје го напишал и во објавата на Инстаграм објавена вчера, на „Денот на вљубените“, која потоа ја избришал. Во таа објава тој ја означил Ким.

   

  Ким не реагираше на неговите романтични обиди, а Џулија Фокс пред само неколку дена го прослави 32-иот роденден со Канје Вест.

   

   

  Инаку, Ким е во врска со младиот комичар Пит Дејвидсон, а во последно време старлетата и Канје си фрлаат отровни стрели преку социјалните мрежи, обвинувајќи се еден со друг.

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img