More

  Камерите го фатија Дикаприо во незгоден момент на Супербол

  spot_img

  На овогодинешниот Супербол, бројни познати личности се собраа да го проследат натпреварот помеѓу Канзас Сити Чифс и Сан Франциско 49-ерс и настапот на Ашер на полувремето од трибините.

  Камерите го забележаа познатиот холивудски актер Леонардо Дикаприо меѓу бројната публика.

  Во моментот кога Дикаприо беше прикажан на големото платно, актерот ја спушти главата и нервозно го триеше носот.

   

  Не им требаше многу време на луѓето на социјалните мрежи да почнат да коментираат дека Дикаприо бил снимен токму во моментот кога шмрка кокаин.

  „Снимен е во најлошиот можен момент“, „Лео проверува за да се увери дека носот му е чист“, „Дикаприо само што рекреираше сцена од „Волкот од Волстрит““, „О Лео, како да бутнал цела крофна носот“, „Носот му е полн со кокаин“, се дел од коментарите.

  Инаку, покрај Дикаприо, на стадионот беа снимени и бројни други ѕвезди како Тејлор Свифт, Блејк Лајвли, Пол Руд, Џеј Зи, Бијонсе, Ким Кардашијан, Кендал Џенер, Џастин Бибер, Гвен Стефани и многу други.

  ФОТО: Тик-ток

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img