More

  Како ви се допаѓа новата фризура на Лепа Брена?

  spot_img

  Пејачката Лепа Брена со децении важи за една од најголемите и најбараните ѕвезди во регионот, додека нејзините долги нозе и руса коса беа нејзин заштитен знак.

  Брена секогаш води сметка за својот изглед, а во текот на кариерата немала многу трансформации. Сега пејачката ги изненади сите. Лепа Брена повеќе не е русокоса!

  По големиот настап на Драгана Мирковиќ, Лепа Брена и други изведувачи во Цирих, Швајцарија, една од главните теми стана – фризурата на Брена.

  Фотографиите од инстаграм-приказните на Драгана токму поради ова привлекоа поголемо внимание од вообичаеното кај обожавателите. Имено, ова речиси никој не го очекуваше.

  Лепа Брена од русокоса премина во бринети, а со овој драстичен потег сите ги изненади. Не е познато колку Брена ќе остане во овој „тон“, но обожавателите секако ја поддржаа нејзината трансформација.

   

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img