More

  Јелена Карлеуша повторно го покажа извајаното тело

  spot_img

  Српската пејачка Јелена Карлеуша ја доведе линијата до совршенство и неретко ја покажува. Нејзините секојдневни објави на социјалните мрежи, настапи во минијатурни костими, откриваат дека таа сега има рамен стомак, затегнати бутови и подигнат задник, а сега отиде чекор подалеку и реши да покаже како изгледа и во домашно издание. Секси – мора да се признае.

  Јелена се снимала во својот дом на Дедиње и во таа прилика покажа како изгледа во „опуштено“ издание. Црниот горен дел и ги прекрил градите, а долниот дел од тренирката ги открил нејзините други атрибути.

  Пејачката сакала да го истакне рамниот стомак, а кога го покажала извајаниот стомак, се свртела и го покажала задникот кој ѕиркал од долниот дел на тренирката.

  Video Player

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img