More

  Исидора изгледа како „бомба“ во минијатурното бикини

  spot_img

  Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ привлече големо внимание во јавноста кога неодамна се ожени со 23 години помладата Исидора Мијановиќ.

  Новопечената брачна двојка редовно споделува детали од нивното секојдневие, а убавата Исидора тоа го направи и овој пат.

  Имено, Исидора објави фотографии од патување, каде ужива во морето, сонцето и топлите денови, кои им ги покажа на своите следбеници.

  Таа на својот Инстаграм сподели фотографија од плажа, во црно бикини со ленти и го покажа прекрасното тело.

  На следните фотографии можете да ја видите Исидора како ужива во пустината со камилите, како и во разгледувањето на остатокот од градот.

  Иако поранешната водителка која неодамна наполни 28 години не ја откри локацијата, поради фотографиите од камили и пустината, следбениците заклучија дека парот ужива во Египет.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img