More

  Харис Џиновиќ уловен како пие алкохол среде улица

  spot_img

  Српскиот пејач Харис Џиновиќ неодамна се разведе од сопругата Мелина по 22 години брак. Откако веста за нивниот развод одекна како бомба во регионот, речиси секојдневно испливуваат детали од нивниот заеднички живот, а неодамна и самиот Харис даде неколку интервјуа во врска со разводот и со животот со Мелина. Неговите обвинувања дека го изневерува многумина ги коментираат. Џиновиќ во последно време не одбива интервју на тема развод во кои зборува за тоа колку е разочаран од сопругата.

  Деновиве Харис е фотографиран додека пиел алкохол на улица, што многумина ги изненади.

  Српските медиуми пишуваат дека по пропаѓањето на бракот, фолк ѕвездата тагата ја лекува со алкохол.

  Видеото што се појави на социјалните мрежи покажува дека Харис по снимањето на една емисија среде улица пие виски.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img