More

  Ема Вотсон сподели топлес фотографија, обожавателите се воодушевија

  spot_img

  Британската актерка Ема Вотсон, ѕвездата на филмовите за Хари Потер во кои ја толкуваше улогата на Хермиона Гренџер, сподели малку поинаква фотографија со своите следбеници на социјалните мрежи за нејзиниот 34-ти роденден, а многу обожаватели го пофалија нејзиниот изглед.

  Холивудската актерка објави две црно-бели фотографии. Додека на едната фотографија носи мокра маица, на другата позирала топлес и облечена само во фармерки.

  Судејќи по коментарите, изгледа дека нејзините роденденски фотографии ги воодушевиле нејзините обожаватели, кои и упатија бројни комплименти.

  „Ема Вотсон засекогаш ќе остане најубавата жена на светот“, „Како е оваа убава жена веќе има 34 години?“, „Жената е буквално божица“, „Ти си совршена“, беа само некои од коментарите на нејзините фотографии.

  Инаку, Вотсон се повлече од актерството пред пет години, изјавувајќи во тоа време дека се чувствува заробена.

  – Ми беше многу тешко тоа што морав да зборувам и да продавам нешто над кое навистина немав контрола. Секој новинар прашува: „Дали ова се согласува со вашите ставови? Беше фрустрирачки бидејќи немав право на глас – рекла Вотсон.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img