More

  Драгана Мирковиќ ноќта помеѓу 13 и 14 април пеела во клуб во Хановер, Германија, а зад нејзиниот грб во еден момент дошло до тепачка помеѓу неколку мажи

  spot_img

  Српската пејачка Драгана Мирковиќ ноќта помеѓу 13 и 14 април пеела во клуб во Хановер, Германија, а зад нејзиниот грб во еден момент дошло до тепачка помеѓу неколку мажи, пишува српски „Телеграф“.

  За среќа, немало поголеми проблеми, бидејќи обезбедувањето ги отстранило проблематичните лица од клубот.

  – Сè заврши добро, па сега нема да зборуваме за грди работи – рекла пејачката со насмевка, како и обично, пренесува српска „Република“.

  Публиката синоќа и пружила голема поддршка и љубов на Драгана, што е силен ветар во грб за пејачката по одлуката да се разведе од сопругот Тони Бијелиќ.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img