More

  ДОМАШЕН НАПИТОК КОЈ СОВРШЕНО ГИ ЧИСТИ ЦРНИОТ ДРОБ И КРВОТОКОТ

  spot_img

  Во студените зимски месеци нашето тело бара нешто потешка храна, а во исто време е изложено на токсините од воздухот и околината.

  Сето тоа дополнително го оптоварува црниот дроб и циркулаторниот систем, што влијае на здравјето и виталноста.

  Некои од симптомите кои може да укажуваат на заситеност на телото и црниот дроб со токсини се замор и летаргија, сува кожа, кожни болести, чести главоболки, лошо варење, вишок килограми…

  Зошто да не му направите на вашето тело детоксикација? Во тоа може да ви помогне овошниот пијалак направен од само неколку состојки кои веќе ги имате во вашата кујна!

  Повеќе за ова на „Арт кујна“.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img